Hakkında

bu aralar canım pek bir sıkılıyor niyeyse ve bu yüzden içimden yazmak geliyor. saçma sapan olabilir pek çok şey elbette ama n’apalım. “başlık” defter olsun ki, konsepte uysun dedim. mailim aşağıda, bana iddaa ya da borsa tüyosu vermek isteyen olursa diye… ;)

vladivostox@gmail.com

update

efendim, gezmiş olduğunuz bu blog sitesinin belli bir geçmişi var. pek çok basamaktan geçildi; önce 2002 yılında nikita.antville.org olarak başladı herşey; daha sonra nikita.gen.tr’ye transfer oldum. o sıralar ingiltere’de eğitim görüyor olduğumdan siteyi bayağı bir güncelliyordum. boş vakit görece daha fazlaydı yani.. akabinde türkiye’ye döndüm haliylen, blogu bayağı bir boşladım. neredeyse 1 sene bir şeyler yazasım yoktu, özel hayat, iş hayatı vs. derken ilgim kaçmıştı hallice. neyse, bir sonraki aşamada portakallilokum.com devreye girdi; lakin daha en başından beri çok verimli bir mekan olamadı ve o da hayli kadük kaldı. nihayetinde buradayım. ortam rahat wordpress sağolsun. fazla bir beklentim olmadan yazıyorum bir şey.

arşivdeki yazılar bahsetmiş olduğum bu dört sitenin toplamından oluşmakta. arada internet tarihinin tozlu sayfalarında kaybolmuş olanlar da var ne yazık ki… kısfmet artık; ünlü kaleci hayrettin’in de dediği gibi..

%d bloggers like this: